فیلمو وبلاگ فروشگاه هشت بوق | ثبت آگهی رایگان ماشین وبلاگ هشت خودرو هیدروژنی hydrogen car اسامی خودروهای وارداتی رنو کوئید خرید حراجی ها خرید اینترنتی آفتابگیر و بادگیر پنجره ماشین خرید لوازم آشپزخانه قیمت ماشین دوره ارز دیجیتال در تبریز خرید پستی با پشتیبانی فهرست فروشگاه های هشت خرید دوره حسابداری در تبریز فصل اول شهرزاد آموزش طراحی سایت در تبریز
حذف در پنل کاربری [X]
درباره فروشگاه

درباره فروشگاه

در دنیای امروز استفاده از برنامه های کامپیوتری برای آسان تر شدن فعالیتها و همچنین مدیریت بهتر امور روز به روز رواج بیشتری پیدا می کند. اما شاید برای همه مقدور نباشد همه جزییات برنامه های کامپیوتری را یاد بگیرند. استفاده از فرم های اکسلی و ورد آماده برای کسانی که درگیری های حرفه ای تر دارند به استفاده بهتر از زمان کمک می کند. لذا تیم ما فرم های مورد نیاز شما را با انعطاف بالا آماده می کند تا شما بتوانید فعالیت های خود را در زمینه های مختلف مدیریت کنید. چنانچه فرم مد نظر شما در لیست نبود با آی دی تلگرام @Hosseini_ra تماس بگیرید تا در صورت امکان فرم اختصاصی خود را در قالب اکسل یا ورد داشته باشید.

علاوه بر این سوالات خود در خصوص تنظیم قراردادهای ساختمانی و بقیه موارد را از طریق فرم قسمت تماس با ما و یا آدرس ایمیل درج شده در همان صفحه برای ما بفرستید تا کارشناسان ما بعد از بررسی با شما تماس بگیرند.

گروه مهندسی سازه قرارداد